Burmania Dubbelkampioenschap 2018

Even terugkijken naar de poulewedstrijden kan HIER

(kruis)finalewedstrijden

Zaterdag 15 september de finales, aansluitend de prijsuitreiking en het Burmaniafeest

KRUISFINALES
1Bert Boers
Anton van Toorn
Heren A - 1e poule B
Jeroen Veldhuizen
Wichard Hornstra
2-6 / 1-6
2Heren A - 1e poule C
Marcel Kars
Rick Hartman
Heren A - 1e poule D
Jorn Perton
Bert Perton
7-6 / 4-6 / 3-6
3Heren A - 2e poule A
Robin Gurowitsch
Henk Boers
Heren A - 2e poule B
Arjan van Selm
Ron Meijer
6-1 / 1-6 / 6-2    
4Heren A - 2e poule C
Berto de Jong/Robin Gurowitsch
Ronald van Pijkeren
Heren A - 2e poule D
Marco Veen
Michel Jasperse

2-6 / 1-6
5Heren A - 3e poule A
Chris Vanwinsen
Tijs Venema
Heren A - 3e poule B
Martijn Blum
Jeroen Blum
4-6 / 6-2 / 5-7 
6Heren A - 3e poule C
Richard Bouwhuis
Dennis van der Laan
Heren A - 3e poule D
Bart Kisjes
Jeroen Dirne
3-6 / 6-7
Dames A
7Dames A - 1e poule A
Josine van der Brugge
Joyce Jongebloed
Dames A - 2e poule B
Geesje Bovenkamp
Sandra van Selm
6-7 / 6-7
8Dames A - 2e poule A
Aliza Zwier
Klarina Hogeling
Dames A - 1e poule B
Herma Mulder
Luset Dirne
0-6 / 2-6
9Dames A - 3e poule A
Wendy Boers
Anita Meijer
Dames A - 4e poule B
Margo Rodrigo
Sandra Reuvekamp
3-6 / 6-3 / 1-0
10Dames A - 4e poule A
Emmy Holleman
Ela ter Veld
Dames A - 3e poule B
Astrid Schoenmaker
Annette Ekelenburg
1-6 / 2-6
FINALES
15:00 baan 13/4 Nr. 3 Heren B
Martin van der Weij
Ben Dubbeldam
3/4 Nr. 4 Heren B
Bram Schreuder, Bertus Kok
Philip Boot
15:00 baan 29/10 Nr. 5 Dames, Poule A
Janetta van Someren
Monique Molenaar
9/10 Nr. 5 Dames, Poule B
Mini Gurowitsch
Saskia Kars
15:00 baan 39/10 Heren A
Martijn Blum
Jeroen Blum
9/10 Heren A
Bart Kisjes
Jeroen Dirne
15:00 baan 45/6 Dames
Wendy Boers
Anita Meijer
5/6 Dames
Astrid Schoemaker
Annette Ekelenburg
16:30 baan 17/8 Dames
Ieke van der Kaaij
Emmy Holleman
7/8 Dames
Margo Rodrigo
Sandra Reuvekamp
16:30 baan 2
1/2 Heren B
Peter Dibbets
Bert Slomp
1/2 Heren B
John Boersma
Ronald van Bennekom
16:30 baan 33/4 Heren A
Bert Boers
Anton van Toorn
3/4 Heren A
Marcel Kars
Rick Hartman
16:30 baan 47/8 Heren A
Arjan van Selm
Ron Meijer
7/8 Heren A
Berto de Jong
Ronald van Pijkeren
18:00 baan 15/6 Heren A
Robin Gurowitsch
Henk Boers
5/6 Heren A
Michel Jasperse
Marco Veen
18:00 baan 21/2 Heren A
Jeroen Veldhuizen
Wichard Hornstra
1/2 Heren A
Jorn Perton
Bert Perton
18:00 baan 31/2 Dames A
Herma Mulcer
Luset Dirne
1/2 Dames A
Geesje Bovenkamp
Sandra van Selm